WARSZTAT UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW 4 (3)

Akademii Rodzinnej Humanitas

www.akademiarodzinna.humanitas.edu.pl

Warsztat 4

Potrafię kochać  -   potrafię być kochany

odbędzie się
15 grudnia (PONIEDZIAŁEK) w Auli Wyższej Szkoły Humanitas
w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 43.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00, planowo potrwa do 19.30.

Warsztat poprowadzi:
dr Aleksander Mańka –autor koncepcji Krainy Świetlików, specjalista systemowej profilaktyki rodzinnej.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym:

Jak budować więzi w rodzinie?

Czy moje dziecko będzie potrafiło zbudować zdrowe więzi uczuciowe?

Jak uczę swoje dziecko budować więzi?

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Opiekunów i Wychowawców.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00, planowo potrwa do 19.30

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Opiekunów.

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu: 692 983 276 oraz drogą elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.," target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Dziękujemy i pozdrawiamy,

Akademia Rodzinna Humanitas