WARSZTATY DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW

warsztat 1

Warsztaty umiejętności rodzicielskich

dla rodziców przedszkolaków.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem warsztatami umiejętności rodzicielskich,
Wyższa Szkoła Humanitas oraz Kraina Świetlików
 specjalnie dla Państwa, zorganizowały cykl warsztatów umiejętności rodzicielskich

pierwszy warsztat to:

„Poczucie wartości w rodzinie”

Poziom poczucia własnej wartości, decyduje o tym jak żyjemy, z kim chcemy żyć i co w naszym życiu będzie najważniejsze?

Jak kształtować poczucie własnej wartości dziecka?

Czy poziom poczucia własnej wartości rodzica, wpływa na szczęście jego dziecka?

warsztat odbędzie się

19 listopada 2014r,

w Auli Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu,

ul. Kilińskiego 43.

Warsztat poprowadzi

dr Aleksander Mańkaautor koncepcji Krainy Świetlików, specjalista systemowej profilaktyki rodzinnej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00, planowo potrwa do 19.30

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Opiekunów.

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu: 692 983 276 oraz drogą elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.," target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Dziękujemy i pozdrawiamy,

Akademia Rodzinna Humanitas